2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van zonnestroomsystemen
Beschreibung: Deze tender heeft het selecteren en contracteren van één Opdrachtnemer voor de leveringen installatie van de zonnestroomsystemen voor CVO tot doel. Het eindresultaat is een raamovereenkomst met de geselecteerde Opdrachtnemer. De Opdracht betreft de levering, montage, turn-key oplevering en ontzorging van zonnestroomsystemen voor 4 locaties van CVO (raamcontract voor maximaal 16 locaties). 850000 Wattpiek
Interne Kennung: 2024.CVO-PV2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering en installatie van zonnestroomsystemen 850000 Wattpiek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Raamovereenkomst voor maximaal 16 locaties