2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały"
Beschreibung: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały"
Interne Kennung: 402500116
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały”
Beschreibung: Dzierżawa trzech kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW +/-5% wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Bolesław Śmiały”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość dni kalendarzowych dzierżawy 1 778 w tym gwarantowane 1 008 dni+opcja 770 dni - zgodnie z SWZ