See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI LABOLATORYJNEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW DLA UNIWERSYTECKIEGO SZPITALA KLINICZNEGO W RADOMSKU.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Wymagane jest spełnienie wszystkich warunków zapisanych w formularzu asortymentowo – cenowym. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5a i 5b do SWZ.
Interne Kennung: 670/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: BARWNIKI HEMATOLOGICZNE
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: PŁYNY DO ANALITYKI OGÓLNEJ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: TESTY IMMUNOFLUORESCENCJI POŚREDNIEJ Z DZIERŻAWĄ MIKROSKOPU FLUORESCENCYJNEGO
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: TESTY BLOT Z DZIERŻAWĄ APARATU
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: ZESTAWY ELISA
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: SZYBKIE TESTY
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: DZIERŻAWA ANALIZATORA PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH na okres 36 miesięcy - 11 100 oznaczeń/ 3 lata wraz z integracją do systemu szpitalnego ASSECCO/ NOWORODKI/.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych na okres 36 m-cy 11 100 oznaczeń wraz z integracją do systemu szpitalnego ASSECCO- /SOR/
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: ODCZYNNIKI DO ANALIZATORA ABL90 FLEX PLUS BĘDĄCEGO WŁASNOŚCIĄ SZPITALA - 36 mcy - 24 000 oznaczeń (kaseta 600 ozn./ 30 dni) oraz 24 000 szt. strzykawek do gazometrii z odpowietrzaczem, kompatybilne z mieszadłem magnetycznym/OIOM/.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Dzierżawa analizatora immunochemicznego na okres 36 mcy wraz z odczynnikami i integracją do systemu ASSECCO.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Odczynniki do Imunochemii wraz z dzierżawą analizatorów.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Odczynniki do biochemii wraz z dzierżawą analizatorów.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Odczynniki, kontrole,płyny systemowe i części zużywalne oraz dzierżawa dwuaparaturowego systemu analitycznego do badania parametrów fizykochemicznych oraz elementów moczu upostaciowanych do wykonania około 60000 badań przez okres 36 miesięcy.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Odczynniki do Hematologii wraz z dzierżawą analizatorów