2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojišťovací služby pro Jihomoravský kraj 2026 – 2030
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je soubor pojišťovacích služeb pro Jihomoravský kraj, příspěvkové organizace zřizované Jihomoravským krajem, jakož i další právnické osoby zřizované/založené Jihomoravským krajem, jejichž seznam je obsažen v příloze č. 8 Výzvy. Pojištění zahrnuje zejména pojištění majetku, pojištění obecné odpovědnosti, pojištění odpovědnosti v rámci ochrany osobnosti, pojištění profesní odpovědnosti poskytovatelů zdravotních služeb, pojištění profesní odpovědnosti poskytovatelů sociálních služeb, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidel, havarijní pojištění vozidel a dodatkové pojištění vozidel; pojištění železničních vozidel. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách Výzvy.
Interne Kennung: Pojišťovací služby pro Jihomoravský kraj 2026 – 2030
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. fáze – podání žádostí o účast Zadavatel využívá institutu jednacího řízení s uveřejněním na základě ust. § 60 odst. c) ZZVZ z důvodu, že veřejná zakázka nemůže být zadána bez předchozího jednání z důvodu zvláštních okolností vyplývajících z povahy, složitosti nebo právních a finančních podmínek spojených s předmětem Veřejné zakázky. Zadavatel zahájí jednací řízení s uveřejněním na základě oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění způsobem podle ust. § 212 ZZVZ, kterým vyzývá neomezený počet účastníků řízení k podání žádosti o účast v zadávacím řízení. V rámci jednacího řízení s uveřejněním podávají dodavatelé Zadavateli nejdříve žádost o účast v zadávacím řízení. Žádost o účast musí mimo jiné obsahovat doklady potvrzující splnění kvalifikace účastníka v souladu s touto Výzvou. Lhůta pro podání žádosti o účast je uvedena v čl. 27.1 Výzvy. Zadavatel následně v souladu s ust. § 61 odst. 5 ZZVZ posoudí soulad kvalifikace dodavatelů, kteří podali žádost o účast, s požadavky uvedenými v této Výzvě. Zadavatel vyloučí všechny dodavatele, kteří neprokáží splnění kvalifikace. V žádosti o účast musí dodavatel prokázat splnění základní a profesní způsobilosti a technické kvalifikace dle čl. 17 - 19 Výzvy. Zadavatel všem dodavatelům, kteří neprokázali splnění kvalifikace zadávacího řízení, odešle rozhodnutí o vyloučení ze zadávacího řízení prostřednictvím zprávy na profilu zadavatele. Zadavatel nevyloučené dodavatele vyzve k podání předběžných nabídek, a to všechny současně. 2. fáze – podání předběžných nabídek a jednání o nich Zadavatel v souladu s ust. § 61 odst. 5 ZZVZ vyzve dodavatele, kteří prokázali splnění kvalifikace k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku mohou podat jen vyzvaní dodavatelé. Vyzvaní dodavatelé nemohou podat společnou předběžnou nabídku. Dodavatel může po dobu jednání se Zadavatelem svoji předběžnou nabídku upravovat. Zadavatel si v souladu s ust. § 61 odst. 9 ZZVZ vyhrazuje právo o předběžných nabídkách nejednat a zadat Veřejnou zakázku na základě předběžné nabídky. Pokud Zadavatel tohoto práva využije, bude při otevírání předběžných nabídek postupovat podle ust. § 108 a 109 ZZVZ. Zadavatel jedná o předběžných nabídkách s každým dodavatelem individuálně, popř. se všemi dodavateli společně, a to buď elektronicky písemnou formou, nebo na osobním jednání. Z každého takového jednání vyhotoví Zadavatel písemný protokol v elektronické formě. Termíny jednotlivých jednání budou stanoveny na základě elektronické písemné domluvy (postačí použití např. e-mailové korespondence) mezi Zadavatelem a jednotlivými dodavateli. Zadavatel předpokládá, že první jednání o předběžných nabídkách se uskuteční nejpozději do patnácti (15) kalendářních dnů od konce lhůty pro podání předběžných nabídek. Předběžná nabídka, resp. nabídka, dodavatele musí splňovat veškeré požadavky a podmínky zadavatele uvedené v této Výzvě, jejích změnách a doplnění a odpovídat výsledkům jednání o předběžných nabídkách. Zadavatel může v průběhu jednání o předběžných nabídkách změnit nebo doplnit zadávací podmínky Veřejné zakázky, zejména technické podmínky, vyjma minimálních technických podmínek, které jsou vymezeny v příloze č. 11 a 12 Výzvy a dále vyjma pravidel pro hodnocení nabídek podle ust. § 115 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514130 Eisenbahnversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66514130 Eisenbahnversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v podobě možnosti rozšíření sjednaného pojištění v průběhu trvání pojistné smlouvy s pojistitelem na zadavatelem nově nabytý movitý a nemovitý majetek; podrobnosti (případně i další vyhrazené změny) stanoví přílohy k Výzvě.