481893-2026 - Ergebnis
Polen – Mikroskope – Zakup i dostawa mikroskopu diagnostyczno-zabiegowego na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa mikroskopu diagnostyczno-zabiegowego na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mikroskopu diagnostyczno-zabiegowego na potrzeby Centralnego Bloku Operacyjnego. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung310515-2026
Interne KennungDZP/107/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001