2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van les- en kantoormeubilair, projectinrichting, montage, instructie en nazorg voor de inrichting van alle locaties van opdrachtgever. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1A en Bijlage 1B. Zie aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meubilair Perceel 1
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van les- en kantoormeubilair voor de inrichting van alle locaties van opdrachtgever. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1A. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) maal twaalf maanden
Los: LOT-0002
Titel: Meubilair Perceel 2
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van projectinrichting voor de inrichting van alle locaties van opdrachtgever. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1B. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2