See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Straalverbinding LEG-EPL
Beschreibung: Het voornemen om met de huidige opdrachtnemer KPN een overeenkomst aan te gaan om de dienstverlening m.b.t. specifieke straalverbindingen te continueren. Het gaat om de volgende straalverbindingen: - Maasvlakte (Radarpost 42) naar Lichteiland Goeree (LEG); - Lichteiland Goeree (LEG) naar Europlatform (EPL). Deze inkoopbehoefte bestaat om meetgegevens (waarmee een bijdrage wordt geleverd aan verschillende onderzoeken m.b.t. klimaatverandering en duurzame leefomgeving) van o.a. het KNMI, Havenbedrijf Rotterdam en Het ministerie van Klimaat en Groene Groei op de platformen met een straalverbinding te verzenden naar het vaste land. Het onderbrengen van de gewenste dienstverlening bij een andere opdrachtnemer is weinig zinvol omdat er geen redelijk alternatief bestaat voor deze unieke situatie. De huidige overeenkomst loopt tot 01-09-2025. De beoogde overeenkomst heeft een looptijd van 5 jaar waarbij het na het eerste jaar mogelijk is om op te zeggen met inachtneming van 6 maanden. zie korte omschrijving.
Interne Kennung: 31143211
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het voornemen om met de huidige opdrachtnemer KPN een overeenkomst aan te gaan om de dienstverlening m.b.t. specifieke straalverbindingen te continueren. Het gaat om de volgende straalverbindingen: - Maasvlakte (Radarpost 42) naar Lichteiland Goeree (LEG); - Lichteiland Goeree (LEG) naar Europlatform (EPL). Deze inkoopbehoefte bestaat om meetgegevens (waarmee een bijdrage wordt geleverd aan verschillende onderzoeken m.b.t. klimaatverandering en duurzame leefomgeving) van o.a. het KNMI, Havenbedrijf Rotterdam en Het ministerie van Klimaat en Groene Groei op de platformen met een straalverbinding te verzenden naar het vaste land. Het onderbrengen van de gewenste dienstverlening bij een andere opdrachtnemer is weinig zinvol omdat er geen redelijk alternatief bestaat voor deze unieke situatie. De huidige overeenkomst loopt tot 01-09-2025. De beoogde overeenkomst heeft een looptijd van 5 jaar waarbij het na het eerste jaar mogelijk is om op te zeggen met inachtneming van 6 maanden. Zie korte omschrijving
Interne Kennung: 1
481918-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Telecommunicatiediensten – Straalverbinding LEG-EPL
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Straalverbinding LEG-EPL
Interne identificatiecode: 31143211
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1