See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoom raamovereenkomst leveren en afhalen van strooizout en leveren van pekel
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamcontract, met één ondernemer, voor 48 maanden, voor het leveren en afhalen van strooizout (grof zout en fijn zout) en het leveren van pekel (NaCl- en CaCl2-pekel), aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK (zie bijlage C). Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: 2025/08-AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/08-AR - 1
Interne Kennung: 1