2. Verfahren
Verfahren
Titel: 260036REG ingenieursdiensten PFAS bronnenonderzoek gemeente Dordrecht / Omgevingsdienst Zuid Holland Zuid
Beschreibung: De opdracht omvat het onderzoeken van potentiële PFAS-bronlocaties. PFAS-bronlocaties zijn plaatsen waardoor huidige of voormalige bedrijfsactiviteiten mogelijk PFAS in de bodem terecht is gekomen en waar als gevolg daarvan mogelijk sprake is van risico’s voor mens of milieu. Zowel grond, grondwater en indien aanwezig nabijgelegen oppervlaktewater worden onderzocht. Doel is het verkrijgen van een actueel beeld van de concentratie PFAS in deze matrixen om daarmee de aandachtslocaties voor PFAS in beeld te krijgen. Zie programma van eisen en Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 260036REG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012 en het Aanbestedingsreglement Werken 2016, hoofdstuk 2 "openbare procedure".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90743000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Verschmutzung durch giftige Stoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 260036REG ingenieursdiensten PFAS bronnenonderzoek gemeente Dordrecht
Beschreibung: De opdracht omvat het onderzoeken van potentiële PFAS-bronlocaties. PFAS-bronlocaties zijn plaatsen waardoor huidige of voormalige bedrijfsactiviteiten mogelijk PFAS in de bodem terecht is gekomen en waar als gevolg daarvan mogelijk sprake is van risico’s voor mens of milieu. Zowel grond, grondwater en indien aanwezig nabijgelegen oppervlaktewater worden onderzocht. Doel is het verkrijgen van een actueel beeld van de concentratie PFAS in deze matrixen om daarmee de aandachtslocaties voor PFAS in beeld te krijgen. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: 260036REG ingenieursdiensten PFAS bronnenonderzoek Omgevingsdienst Zuid Holland Zuid
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 260036REG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351500 Ground investigation services
Additional classification (cpv): 90743000 Services related to toxic substances pollution
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2