2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda o provádění výcviku v rámci projektu Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky - SUV - opakované vyhlášení II - oblast B
Beschreibung: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s osobnímy automobily SUV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky
Interne Kennung: ZU-209/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s osobními automobily SUV pro řidiče Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „HZS ČR“) v rámci projektu „Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky-SUV“ financovaného z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů v rozsahu a způsobem dle specifikace zadavatele. Předpokládaný počet řidičů HZS ČR, kteří se budou účastnit výcviku v kurzech bezpečné jízdy v průběhu tří let ode dne nabytí účinnosti rámcové dohody, tedy v průběhu tří výcvikových let, činí celkem 864 osob opakované vyhlášení - 2 části: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s osobními automobily pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky - SUV“ – oblast B.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Provádění výcviku v kurzech bezpečné jízdy s osobními automobily pro řidiče HZS ČR v rámci projektu „Profesionalizace řidičů Hasičského záchranného sboru České republiky - SUV“ opakované vyhlášení II– oblast B.
Beschreibung: oblast B – místem plnění se rozumí lokalita, kde dodavatel poskytuje výcvik dle požadavku zadavatele na minimálně 1 výcvikovém středisku na území některého z těchto krajů: Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody nebo jednotlivé dílčí smlouvy na veřejnou zakázku zadávanou na jejím základě, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH