See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst Raamovereenkomsten af te sluiten met meerdere opdrachtnemers voor het leveren van diverse Ingenieursdiensten binnen de openbare ruimte. De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt naar verwachting €21.900.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar. Deze schatting is gebaseerd op basis van een zorgvuldig opgestelde raming van gestelde budgetten en historische data.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Civiele Infrastructuur en openbare Ruimte
Beschreibung: Dit perceel omvat integrale civieltechnische ingenieursdiensten in de openbare ruimte, waaronder ontwerp, voorbereiding en begeleiding van infrastructurele projecten. Werkzaamheden omvatten onder meer wijkreconstructies, herinrichtingen, wegen, bruggen, kademuren, riolering (civiel deel), bestekken, directievoering, toezicht, projectmanagement, omgevingsmanagement, kostenramingen en contractvoorbereiding.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Verkeer en mobiliteit
Beschreibung: Dit perceel omvat verkeerskundige advisering, analyse en ontwerp. Werkzaamheden omvatten onder meer verkeerstechnische ontwerpen, mobiliteitsvisies, verkeersveiligheidsonderzoeken, verkeersbesluiten, kruispuntanalyses, simulaties, monitoringsplannen en beleidsontwikkeling op het gebied van mobiliteit.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 – Water, riolering en klimaatadaptatie
Beschreibung: Dit perceel omvat specialistische diensten op het gebied van waterbeheer, riolering en klimaatadaptatie. Werkzaamheden omvatten onder meer waterhuishoudkundige plannen, rioleringsplannen, klimaat adaptieve maatregelen, hydrologische en geotechnische onderzoeken en bagger- en waterbeheerplannen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 – Groen, ecologie en leefomgeving
Beschreibung: Dit perceel omvat diensten gericht op groenbeheer, ecologie en biodiversiteit. Werkzaamheden omvatten onder meer groenbeheer- en inrichtingsplannen, natuur inclusief ontwerpen, ecologische begeleiding, vergunningstrajecten en monitoring van biodiversiteit.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 – Stedenbouw, gebiedsontwikkeling en landschapsontwerp
Beschreibung: Dit perceel omvat stedenbouwkundige en ruimtelijke ontwerpdiensten. Werkzaamheden omvatten onder meer stedenbouwkundige visies, gebiedsontwikkelingsvisies, ruimtelijke verkenningen, landschapsontwerpen en inrichtingsplannen voor de fysieke leefomgeving.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 – Assetmanagement en Beheer
Beschreibung: Dit perceel omvat diensten gericht op het beheer en de instandhouding van de fysieke leefomgeving. Werkzaamheden omvatten onder meer assetmanagement, strategische beheeradvisering, beleids- en beheerplannen, strategische assetmanagementplannen (SAMP), nota’s kapitaalgoederen, MJOP’s, KPI-ontwikkeling, risicoanalyses, GeoVisia-analyses, jaarplannen en onderhoudsprogrammering.
Interne Kennung: 6