2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DO BRANŻOWEGO CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI PRZY ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 CKU W KLUCZBORKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia dla Branżowego Centrum Umiejętności w Kluczborku w ramach projektu pod nazwą „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyki przy Zespole Szkół Nr 2 - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kluczborku” w ramach konkursu „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności w Komponencie A „Odporność i konkurencyjność gospodarki jako inwestycja A3.1.1 „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na części a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załącznikach nr 1A – 1B do SWZ oraz w zał. nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: FP.272.8.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego zgodnie z załącznikiem 1A do SWZ oraz zał. nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części 1 A zamówienia.
Interne Kennung: FP.272.8.2025.AM1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232100 Drucker und Plotter, 30121200 Fotokopiergeräte, 38651600 Digitalkameras, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni elektrycznych
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni elektrycznych zgodnie z załącznikiem 1B do SWZ
Interne Kennung: FP.272.8.2025.AM2
Haupteinstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör, 38300000 Messinstrumente, 38342000 Oszilloskope, 42622000 Außengewinde- oder Innengewindeschneidmaschinen, 43414000 Mahlmaschinen, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32333200 Camcorder, 09331000 Solarbatterien, 31158000 Ladegeräte