See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego, wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego, wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – Notebook typ I wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego , wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – Notebook typ I wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego , wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania
Interne Kennung: cz. 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – Notebook typ II wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego , wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – Notebook typ II wraz z oprogramowaniem SO oraz Pakietem oprogramowania biurowego , wraz z udzieleniem gwarancji oraz przeniesieniem licencji oprogramowania
Interne Kennung: cz. 2