See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby usług świadczonych przez ZOZ w Lidzbarku Warmińskim w ramach opieki szpitalnej 1 dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby usług świadczonych przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim w ramach opieki szpitalnej jednego dnia oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dziesięć części: 1) Wyposażenie Pracowni Endoskopii 2) Aparat USG do „opieki nad matką i dzieckiem” 3) Sterylizator niskotemperaturowy, plazmowy do Centralnej Sterylizatorni 4) Aparat do znieczulania na Blok Operacyjny 5) Stół operacyjny na Blok operacyjny 6) Giętki video rhinolaryngoskop do poradni otolaryngologicznej 7) Lampa operacyjna na Blok Operacyjny 8) System ogrzewania pacjenta na Blok Operacyjny 9) 2 specjalistyczne wózki do transportu pacjenta na Blok Operacyjny 10) Spirometr do poradni chorób płuc 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedna lub na wszystkie części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZOZ.V.260-51/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyposażenie Pracowni Endoskopii
Beschreibung: Dostawa wyposażenia Pracowni Endoskopii: procesor wizyjny z monitorem medycznym i wózkiem endoskopowym 1 szt., videokolonoskop - 2 szt., videogastroskop – 2 szt., insuflator CO2 - 1 szt., komputer wraz z system rejestracji i archiwizacji –1 szt., ssak endoskopowy – 1 szt., szafa endoskopowa – 1 szt., myjnia dezynfektor – 1 szt., stół do badań endoskopowych – 1 szt., diatermia– 1 szt. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 10 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Aparat USG do „opieki nad matką i dzieckiem
Beschreibung: Dostawa Aparatu USG do „opieki nad matką i dzieckiem". Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia "Aparat USG Miro". Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 10 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Sterylizator niskotemperaturowy, plazmowy do Centralnej Sterylizatorni
Beschreibung: Dostawa Sterylizatora niskotemperaturowego, plazmowego do Centralnej Sterylizatorni. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 10 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Aparat do znieczulania na Blok Operacyjny
Beschreibung: Dostawa aparatu do znieczulania na Blok operacyjny. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 10 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Stół operacyjny na Blok operacyjny
Beschreibung: Dostawa stołu operacyjnego na Blok operacyjny. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 10 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Giętki video rhinolaryngoskop do poradni otolaryngologicznej
Beschreibung: Dostawa giętkiego video rhinolaryngoskopu do poradni otolaryngologicznej. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 11 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Lampa operacyjna na Blok Operacyjny
Beschreibung: Dostawa lampy operacyjnej na Blok Operacyjny. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 11 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: System ogrzewania pacjenta na Blok Operacyjny
Beschreibung: Dostawa systemu ogrzewania pacjenta na Blok Operacyjny. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 11 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: 2 specjalistyczne wózki do transportu pacjenta na Blok Operacyjny
Beschreibung: Dostawa 2 specjalistycznych wózków do transportu pacjenta na Blok Operacyjny. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 11 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Spirometr do poradni chorób płuc
Beschreibung: Dostawa spirometru do poradni chorób płuc. Parametry oraz warunki zostały opisane w załączniku nr 10 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby sprzęt był fabrycznie nowy i posiadał następujące dokumenty: 1)paszport techniczny, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim. 2) Sprzęt winien spełniać wymagania zawarte w załączniku 11 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3) Miejscem dostarczenia przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 4) Przedmiot zamówienia Wykonawca dostarczy własnym transportem i na własny koszt wraz z załadunkiem, rozładunkiem i złożeniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego i uruchomieniem. 5) Sprzęt musi być wyprodukowany w 2024 r. lub w 2025 r. 6) Zagwarantowanie dostępności serwisu, oprogramowania i części zamiennych przez co najmniej 8 lat od daty dostawy. 7) Paszport techniczny, karta gwarancyjna i deklaracja zgodności z aktualną normą 1789 lub równoważną należy dostarczyć przy dostawie. 8) Uruchomienie i szkolenie z obsługi urządzenia dla personelu medycznego w cenie oferty. 9) Gwarancja min 24 miesiące obejmująca min. 1 przegląd okresowy w okresie wskazanym przez producenta.
Interne Kennung: Część X