2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie w artykuły dekoracyjne lokali mieszkalnych i hostelowych znajdujących się w budynkach przy ul. Ogrodowej 24 w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż artykułów dekoracyjnych do lokali mieszkalnych i hostelowych znajdujących się w Łodzi przy ul. Ogrodowej 24 (klatka A, B, C, D, E, F, G, H oraz J z podziałem na Części: Część I : Dostawa wraz z montażem dekoracji okiennych, Część II: Dostawa wraz z montażem pozostałych artykułów dekoracyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 225199-2026
Interne Kennung: BZZ.261.13.2026.NR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ (..), 2) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego złożone elektronicznie oraz opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym – w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z nich – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 9 do SWZ (..), 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ (..), 4) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ (..), 5) Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę (..), 6) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ewentualnie umowę o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo, 7) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 85.), jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczeniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. 2026r., poz. 85.), które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, winny być załączone na Platformie w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 8) Dowód wniesienia wadium, wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez gwaranta/poręczyciela, tj. wystawcę gwarancji/poręczenia. 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (zwany dalej: „Jednolity Dokument” lub „JEDZ”) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a)-h) ustawy Pzp oraz art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, 2) oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, (..) 3) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,(..) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, 4) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,( ..) w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, 5) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, 6) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, (..), 6. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 i podmiotowe środki dowodowe o których mowa w Rozdziale 6 punkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.6 SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu. (..) 7. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z montażem dekoracji okiennych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż artykułów dekoracyjnych do lokali mieszkalnych i hostelowych znajdujących się w Łodzi przy ul. Ogrodowej 24 (klatka A, B, C, D, E, F, G, H oraz J).
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 39515100 Gardinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115810 Vorhangschienen und Vorhänge
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wraz z montażem pozostałych artykułów dekoracyjnych
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 39299300 Spiegel aus Glas, 39224310 Klosettbürsten, 31521100 Schreibtischlampen, 39298200 Bilderrahmen