See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-10 przez w latach 2025-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-10 przez w latach 2025-2027 ”. Zamówienie jest podzielone na 10 części: Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 11/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: 11/PN/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: 11/PN/2025/2
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Interne Kennung: 11/PN/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Interne Kennung: 11/PN/2025/4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Interne Kennung: 11/PN/2025/5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Interne Kennung: 11/PN/2025/6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Interne Kennung: 11/PN/2025/7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Interne Kennung: 11/PN/2025/8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Interne Kennung: 11/PN/2025/9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Interne Kennung: 11/PN/2025/10