See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CM22023 DODÁVKY KABELOVÝCH SOUBORŮ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávky kabelových souborů s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách kabelových souborů pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 11/2023-10/2029.
Vorherige Bekanntmachung: 4340-2023
Interne Kennung: N006/23/V00002100
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část. 8 Spojky přechodové vn za tepla
Interne Kennung: N006/23/V00002100/008
Los: LOT-0006
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 6. Spojky přímé vn - XLPE za tepla
Interne Kennung: N006/23/V00002100/006
Los: LOT-0005
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 5. T-adaptéry a omezovače
Interne Kennung: N006/23/V00002100/005
Los: LOT-0004
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 4. Konektory vn vnitřní kužel
Interne Kennung: N006/23/V00002100/004
Los: LOT-0003
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 3. Konektory vn a omezovače
Interne Kennung: N006/23/V00002100/003
Los: LOT-0007
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 7. Spojky přímé vn - XLPE jiná techn.
Interne Kennung: N006/23/V00002100/007
Los: LOT-0002
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 2. Koncovky vn jiná technologie
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávky kabelových souborů s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách kabelových souborů pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 11/2023-10/2029
Interne Kennung: N006/23/V00002100/002
Los: LOT-0009
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část. 9 Spojky přechodové vn jiná techn.
Interne Kennung: N006/23/V00002100/009
Los: LOT-0001
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 1. Koncovky vn za tepla
Interne Kennung: N006/23/V00002100/001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0010
Titel: CM22023 KABELOVÁ SOUBORY Část 10. Spojky nn
Interne Kennung: N006/23/V00002100/010