See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Afvalinzameling en -verwerking
Beschreibung: De opdracht voor Afvalinzameling en -verwerking omvat de inzameling, afvoer en verwerking van de voorkomende afvalstromen op onze locaties en het voorzien in de nodige opslagmiddelen zoals containers. Daarnaast wenst Talland College een leverancier te contracteren met een adviserende rol om concreet invulling te geven aan optimalisatie en verbetering van de dienstverlening met als doel reductie en verduurzaming van afval(inzameling).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000