482073-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Bauarbeiten – Modernizácia tepelného hospodárstva MsBP Nové Mesto nad Váhom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia tepelného hospodárstva MsBP Nové Mesto nad Váhom
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je ,,Modernizácia tepelného hospodárstva MsBP Nové Mesto nad Váhom“ ktorá pozostáva z kompletnej modernizácie súčasnej sústavy CTZ mesta Nové Mesto nad Váhom. Rozsah realizácie diela tvoria všetky výkony, dodávky a práce, ktoré sú potrebné pre riadne splnenie zmluvného záväzku vrátane všetkých súvisiacich činností (napr. zabezpečenie splnenia požiadaviek požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci) tak, aby dielo bolo plne funkčné a bolo vykonané v súlade s príslušnými technologickými predpismi, STN, projektovou dokumentáciou, a právnymi predpismi.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 42122000 Pumpen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 42122000 Pumpen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen