See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania i dostarczenia gorącego posiłku w postaci jednodaniowego obiadu z napojem dla szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Nowogard w roku szkolnym 2026/2027”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania i dostarczenia gorącego posiłku w postaci jednodaniowego obiadu z napojem w roku szkolnym 2026/2027 dla szkół na terenie gminy Nowogard. Zamawiający informuje, że podane ilości posiłków dla poszczególnych części są wielościami szacunkowymi i ich ilość może ulec zmianie przy czym minimalna ilość posiłków nie może być mniejsza niż 30% ilości przewidzianej dla danej części a maksymalna nie może być większa niż 30% od ilości wskazanej. Postępowanie podzielone jest na 10 części: Część I: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowogardzie Część II: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie Część III: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie Część IV: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie Część V: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Błotnie Część VI: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Długołęce Część VII: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Orzechowie Część VIII: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Strzelewie Część IX: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie Część X: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Żabowie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie [prowadzone jest na podstawie art 360 pkt 3, w którym Zamawiający może nie stosować minimalnych terminów składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowogardzie
Beschreibung: Część I: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowogardzie Adres placówki: ul. Wojska Polskiego 6, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 12.30 -13.30 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 407. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie
Beschreibung: Część II: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie Adres placówki: ul. Żeromskiego 5, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 12.30-13.30 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 218. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
Beschreibung: Część III: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie Adres placówki: ul. Boh. Warszawy 78, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 11.30 -15.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 430. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie
Beschreibung: Część IV: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie Adres placówki: ul. Gen. Bema 41, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 11.30 -12.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 103. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Błotnie
Beschreibung: Część V: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Błotnie Adres placówki: Błotno 27, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 11.30 -12.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 30. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Długołęce
Beschreibung: Część VI: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Długołęce Adres placówki: Długołęka 16a, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 10.30 -11.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 30. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Orzechowie
Beschreibung: Część VII: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Orzechowie Adres placówki: Orzechowo 24, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 10.20 -10.50 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok.40. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Strzelewie
Beschreibung: Część VIII: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Strzelewie Adres placówki: Strzelewo 55A, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 10.05 -10.30 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok.51. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie
Beschreibung: Część IX: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Wierzbięcinie Adres placówki: Wierzbięcin 50, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 11.30 -12.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 65. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Żabowie
Beschreibung: Część X: Dostawa ciepłego posiłku do Szkoły Podstawowej w Żabowie Adres placówki: Żabowo 17, 72-200 Nowogard Dostawa obiadów odbywać się będzie 5 dni w tygodniu w godz. 11.35 -12.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych, świąt, ferii, wakacji oraz w razie potrzeby- po uzgodnieniu z Wykonawcą - innych dni. Uruchomienie dostawy posiłków nastąpi od 2 września 2026 r. Przewidywana liczba uczniów korzystających z obiadów wynosi ok. 22. Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków wg zamówień Zamawiającego – nie stanowi to zmiany umowy i nie wymaga aneksu. Informację o przewidzianej ilości posiłków na dany dzień Zamawiający przekaże Wykonawcy telefonicznie lub mailem do godz. 09:00 dnia poprzedzającego.