482110-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Spezialbauarbeiten – Remont, przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku użyteczności publicznej – Wozownia wraz z dziedzińcem Stajni Kubickiego oraz fragmentem ogrodzenia, budowa podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami oraz przebudowa sieci ciepłowniczej związaną z usunięciem kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRemont, przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku użyteczności publicznej – Wozownia wraz z dziedzińcem Stajni Kubickiego oraz fragmentem ogrodzenia, budowa podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami oraz przebudowa sieci ciepłowniczej związaną z usunięciem kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, konserwatorskich, instalacyjnych oraz rewitalizacja zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Remont, przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku użyteczności publicznej – Wozownia wraz z dziedzińcem Stajni Kubickiego oraz fragmentem ogrodzenia, budowa podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami oraz przebudową sieci ciepłowniczej związaną z likwidacją kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów”, zlokalizowanego na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie przy ul. 29 Listopada 3A. Zakres zadania obejmuje również wykonanie infrastruktury towarzyszącej, w tym podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami, przesunięcie sieci ciepłowniczej związanej z likwidacją kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów oraz zagospodarowanie terenu objętego opracowaniem, w tym rewitalizację nawierzchni dziedzińca. 2. Zakres zadania (zamówienie podstawowe) obejmuje w szczególności: a) remont, przebudowę i rozbudowę zabytkowego budynku Wozowni, obejmującego m.in. roboty budowlane, konstrukcyjne, rozbiórkowe, izolacyjne, dachowe, wykończeniowe, konserwatorskie i restauratorskie, wyposażenie; b) wykonanie nowych oraz przebudowę istniejących instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, wraz z wymaganymi próbami, badaniami, odbiorami i uruchomieniami; c) wykonanie robót związanych z uporządkowaniem i rewitalizacją dziedzińca Stajni Kubickiego oraz terenu objętego opracowaniem, w tym nawierzchni i elementów małej architektury; d) przebudowę i odtworzenie fragmentu ogrodzenia objętego zakresem dokumentacji; e) wykonanie infrastruktury technicznej i retencyjnej, w tym podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami; f) przesunięcie sieci c.o. niskich i wysokich parametrów w zakresie związanym z likwidacją kolizji z projektowaną rozbudową budynku, wraz z wymaganymi robotami towarzyszącymi, próbami, odbiorami i uruchomieniem; g) wykonanie dokumentacji powykonawczej, dokumentacji konserwatorskiej oraz pozostałych dokumentów wymaganych do odbioru, rozliczenia i prawidłowego zakończenia realizacji zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung3/2026/PZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, konserwatorskich, instalacyjnych oraz rewitalizacja zagospodarowania terenu w ramach zadania pn. „Remont, przebudowa i rozbudowa zabytkowego budynku użyteczności publicznej – Wozownia wraz z dziedzińcem Stajni Kubickiego oraz fragmentem ogrodzenia, budowa podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami oraz przebudową sieci ciepłowniczej związaną z likwidacją kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów”, zlokalizowanego na terenie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie przy ul. 29 Listopada 3A. Zakres zadania obejmuje również wykonanie infrastruktury towarzyszącej, w tym podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami, przesunięcie sieci ciepłowniczej związanej z likwidacją kolizji z projektowaną przebudową na potrzeby ekspozycyjnego magazynu zbiorów oraz zagospodarowanie terenu objętego opracowaniem, w tym rewitalizację nawierzchni dziedzińca. 2. Zamówienie realizowane będzie na podstawie dokumentacji projektowej, STWiORB, decyzji administracyjnych, uzgodnień konserwatorskich oraz pozostałych dokumentów stanowiących dokumentację zamówienia.; 3. Zakres zadania (zamówienie podstawowe) obejmuje w szczególności: a) remont, przebudowę i rozbudowę zabytkowego budynku Wozowni, obejmującego m.in. roboty budowlane, konstrukcyjne, rozbiórkowe, izolacyjne, dachowe, wykończeniowe, konserwatorskie i restauratorskie, wyposażenie; b) wykonanie nowych oraz przebudowę istniejących instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, wraz z wymaganymi próbami, badaniami, odbiorami i uruchomieniami; c) wykonanie robót związanych z uporządkowaniem i rewitalizacją dziedzińca Stajni Kubickiego oraz terenu objętego opracowaniem, w tym nawierzchni i elementów małej architektury; d) przebudowę i odtworzenie fragmentu ogrodzenia objętego zakresem dokumentacji; e) wykonanie infrastruktury technicznej i retencyjnej, w tym podziemnego zbiornika retencyjnego wraz z instalacjami; f) przesunięcie sieci c.o. niskich i wysokich parametrów w zakresie związanym z likwidacją kolizji z projektowaną rozbudową budynku, wraz z wymaganymi robotami towarzyszącymi, próbami, odbiorami i uruchomieniem; g) wykonanie dokumentacji powykonawczej, dokumentacji konserwatorskiej oraz pozostałych dokumentów wymaganych do odbioru, rozliczenia i prawidłowego zakończenia realizacji zamówienia. 4. Zakres rzeczowy robót wynika z dokumentacji projektowych oraz decyzji MWKZ i decyzji o pozwoleniu na budowę. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ.