See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor begeleiding van niet-residentiële vastgoedeigenaars inzake energie-efficiëntie en hernieuwbare energie
Beschreibung: SOLVA treedt op als centrale aanbestedende overheid, organiseert de plaatsingsprocedure, neemt de gunningsbeslissing en sluit de raamovereenkomst met de opdrachtnemer of opdrachtnemers. De concrete bestellingen onder de raamovereenkomst worden geplaatst door SOLVA of door de betrokken begunstigde aanbestedende overheid, naargelang de concrete opdracht. De uitvoeringsaspecten zijn voor rekening van de partij die de concrete bestelling plaatst, tenzij vooraf schriftelijk anders bepaald.
Interne Kennung: PPP1MW-105/6024/PRREG1066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - kleinere niet-residentiële gebouwen
Beschreibung: Perceel 1 heeft betrekking op de uitvoering van energieaudits voor kleinere niet-residentiële gebouwen, met als richtwaarde een verwarmde vloeroppervlakte kleiner dan 500 m². De energieaudit kan, indien besteld, worden aangevuld met energiecoaching en=of opmaak van een EPC-NR.
Interne Kennung: PRREG1066_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - middelgrote en grote niet-residentiële gebouwen, sites of gebouwclusters
Beschreibung: Perceel 2 heeft betrekking op de uitvoering van energieaudits voor middelgrote of grote niet-residentiële gebouwen, sites of gebouwclusters, met als richtwaarde een verwarmde vloeroppervlakte vanaf 500 m². De energieaudit kan, indien besteld, worden aangevuld met energiecoaching, de opmaak van een EPC-NR en=of een analyse van bedrijfsprocessen.
Interne Kennung: PRREG1066_2