2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varovné a výstražné systémy pro město Červený Kostelec a partnerské obce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace protipovodňových opatření formou dodávky, montáže a instalace varovného informačního systému, a to v rámci projektu „Varovné a výstražné systémy pro město Červený Kostelec a partnerské obce“. Jedná se o dodávku, montáž a instalaci 1ks řídícího pracoviště a 16 ks elektronických sirénových jednotek a jejich napojení do Jednotného systému varování a vyrozumění a lokálního výstražného systému (ultrazvukové sondy a vodoměrné latě). Účelem díla je zlepšení systému povodňové služby a preventivní protipovodňové ochrany.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zadává tuto veřejnou zakázku v otevřeném řízení podle příslušných ustanovení zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. Otevřené řízení je zadávací řízení, ve kterém může podat nabídku každý dodavatel, který splňuje podmínky stanovené zadavatelem a zákonem. Zadavatel uveřejnil oznámení o zahájení zadávacího řízení způsobem stanoveným zákonem a současně zpřístupnil zadávací dokumentaci prostřednictvím profilu zadavatele. Dodavatelé podávají nabídky ve lhůtě stanovené v zadávací dokumentaci. Po uplynutí lhůty pro podání nabídek zadavatel provede jejich otevření, posouzení splnění podmínek účasti a hodnocení nabídek v souladu s pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci a zákoně.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35240000 Sirenen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této smlouvy je závazek zhotovitele provést způsobem a za podmínek v této smlouvě dohodnutých řádně, úplně a včas dílo blíže vymezené v odstavci 2 tohoto článku této smlouvy s označením „Varovné a výstražné systémy pro město Červený Kostelec a partnerské obce“, a to formou dodávky, montáže a instalace varovného informačního systému (řídícího pracoviště a 16 ks elektronických sirénových jednotek) a jeho napojení do Jednotného systému varování a vyrozumění (dále jen „dílo“) a lokálního výstražného systému (ultrazvukové sondy a vodoměrné latě).
Interne Kennung: Varovný systém
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35240000 Sirenen