482193-2026 - Ergebnis
Tschechien – Konstruktionen und Teile von Konstruktionen – DODÁVKY BEZPEČNÁ KONZOLOVINA PAŘÁT k RD RD027-2022
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY BEZPEČNÁ KONZOLOVINA PAŘÁT k RD RD027-2022
BeschreibungPředmětem sektorové veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek Bezpečné konzoloviny Pařát s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách dodávek Bezpečné konzoloviny Pařát pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 03/2023 - 02/2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody). Plnění dle Kupní smlouvy bude na základě Dílčí smlouvy (objednávky).
Vorherige Bekanntmachung656502-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen
5. Los
LosLOT-0002
TitelDODÁVKY BEZPEČNÁ KONZOLOVINA PAŘÁT k RD027-2022
BeschreibungDODÁVKY BEZPEČNÁ KONZOLOVINA PAŘÁT
Interne KennungCM21080_A