482207-2026 - Wettbewerb
Polen – Laser – Aparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych – system nr II - dostawa lasera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAparatura do wysokociśnieniowej syntezy zaawansowanych materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalnych – system nr II - dostawa lasera
Beschreibungdostawa 1 kompletnego zestawu lasera światłowodowego CW 1064 nm o mocy 200 W wraz z osprzętem niezbędnym do uruchomienia, eksploatacji i bezpiecznej pracy w środowisku laboratoryjno-technicznym.
Interne KennungDZB.260.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: www.imim.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczta elektroniczna
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636100 Laser
5. Los
LosLOT-0001