482228-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Diverse Nahrungsmittel – Alimente diverse
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alimente diverse
Beschreibung: Autoritatea contractanta va raspunde la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2256
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CARNE SI PRODUSE DIN CARNE DE PASARE
Beschreibung: CARNE SI PRODUSE DIN CARNE DE PASARE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0002
Titel: CARNE SI PRODUSE DIN CARNBE DE PORC
Beschreibung: CARNE SI PRODUSE DIN CARNE DE PORC, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI II.2.5 Criterii de atribuire Cel mai
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0003
Titel: PESTE
Beschreibung: PESTE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15119600 Fischfleisch
Los: LOT-0004
Titel: FRUCTE SI LEGUME
Beschreibung: FRUCTE SI LEGUME, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0005
Titel: FAINOASE, PRODUSE CONSERVATE, CONDIMENT SI ALTE PRODUSE FOLOSITE LA GATIT
Beschreibung: FAINOASE, PRODUSE CONSERVATE, CONDIMENT SI ALTE PRODUSE FOLOSITE LA GATIT, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 15871270 Gewürzmischungen
Los: LOT-0006
Titel: PRODUSE CONSERVATE
Beschreibung: PRODUSE CONSERVATE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15897200 Nahrungsmittelkonserven
Los: LOT-0007
Titel: PRODUSE ZAHAROASE SI DULCIURI
Beschreibung: PRODUSE ZAHAROASE SI DULCIURI, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren
Los: LOT-0008
Titel: LACTATE
Beschreibung: LACTATE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: OUA
Beschreibung: OUA, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0010
Titel: PAINE
Beschreibung: PAINE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0011
Titel: PRODUSE DE PATISERIE PROASPETE
Beschreibung: PRODUSE DE PATISERIE PROASPETE, CANTITATILE SUNT SPECIFICATE IN CAIETUL DE SARCINI.
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren