2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania podzielona na następujące części: 1) Część nr 1: 1 A – kompleksowe sprzątanie budynku Sądu Okręgowego w Gliwicach przy ul. Kościuszki 15; 1 B - kompleksowe sprzątanie sali karnej Sądu Okręgowego w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 1F; 2) Część nr 2 – OZSS w Zabrzu, ul. Pawliczka 25. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na ww. części. Wykonawcy mogą składać oferty na dowolną liczbę części. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: 1) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy; 2) załącznik nr 4 – opis przedmiotu zamówienia. 3) załącznik nr 7 – harmonogram do opisu przedmiotu zamówienia dotyczy tylko części nr 1. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia z uwzględnieniem opcji oraz wznowień. 8. Zamawiający wymaga dla wszystkich części, zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących czynności sprzątania, wskazane w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowych postanowieniach umowy. Pracownicy muszą być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 z późn. zm.) co najmniej na okres realizacji zamówienia. Wymóg nie dotyczy m.in. osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej urzędujących członków organów zarządzających lub nadzorczych wykonawcy, wspólników spółki jawnej lub partnerskiej w zakresie, w jakim będą wykonywać osobiście roboty na rzecz Zamawiającego bądź Wykonawcy. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań opisane są w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: ZP.261.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp tj., Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania podzielona na następujące części: 1) Część nr 1: 1 A – kompleksowe sprzątanie budynku Sądu Okręgowego w Gliwicach przy ul. Kościuszki 15; 1 B - kompleksowe sprzątanie sali karnej Sądu Okręgowego w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 1F;
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania podzielona na następujące części: 1) Część nr 2:- OZSS w Zabrzu, ul. Pawliczka 25.