482253-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasserstraßen – Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dotyczących inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dotyczących inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dotyczących inwestycji pn. „Poszerzenie odcinka toru wodnego na podejściu do portu morskiego w Świnoujściu” (zwanej dalej również "Inwestycją"). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Każdy wykonawca zobowiązany jest wnieść, przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości: 5.000.000,00 złotych (słownie: pięć milionów złotych 00/100). Dowód wniesienia wadium należy złożyć wraz z ofertą; Zamawiający żąda od Wykonawcy wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % całkowitej ceny oferty brutto. Zabezpieczenie musi być wniesione w pełnej wysokości, niezależnie od formy jego wniesienia, najpóźniej w dniu zawarcia umowy, ale przed jej podpisaniem. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy (kontraktu) stanowiącym Załącznik 2 do SWZ.
Interne KennungPO-II.2600.5.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45247100 Bauarbeiten für Wasserstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71351700 Wissenschaftliche Prospektion, 90523100 Beseitigung von Waffen und Munition
5. Los
LosLOT-0001