2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu
Beschreibung: Zakup, dostawa, montaż i konfiguracja zewnętrznego telebimu LED wraz z uruchomieniem na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych oraz dostawę, montaż, konfigurację, integrację i uruchomienie systemów technicznych niezbędnych do modernizacji infrastruktury stadionu, wraz z wykonaniem prac przygotowawczych i projektowych, robót demontażowych, niezbędnych instalacji, przeprowadzeniem prób, testów i pomiarów, sporządzeniem dokumentacji powykonawczej oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący dokumentację dla przedmiotowego zadania wraz z przedmiarem robót, będący załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie ma charakter mieszany i składa się z dostaw, usług oraz robót budowlanych. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy. Harmonogram podlega akceptacji Zamawiającego. Harmonogram powinien obejmować podział robót na etapy wraz z przypisaniem wartości finansowych oraz terminów ich realizacji. Płatności będą realizowane zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, na podstawie faktur częściowych oraz faktury końcowej. Zamawiający zapewni nadzór inwestorski nad realizacją przedmiotu zamówienia poprzez ustanowionych inspektorów nadzoru inwestorskiego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane. Wszelkie odbiory robót, w tym odbiory częściowe i odbiór końcowy, będą dokonywane z udziałem właściwych inspektorów nadzoru inwestorskiego, a protokoły odbioru wymagają podpisu przedstawiciela Zamawiającego oraz właściwego inspektora nadzoru inwestorskiego
Interne Kennung: ZP/PN/26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą Pzp”. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen