2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Libréon- Raamovereenkomst voor sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Stichting Libréon is voornemens één opdrachtnemer te selecteren waarmee een raamovereenkomst wordt gesloten voor het in een huurconstructie leveren van sanitaire voorzieningen en verzorgen van bijbehorende dienstverlening.
Interne Kennung: 25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 39514400 Automatische Handtuchspender
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968200 Sanitary dispensing machines
Additional classification (cpv): 33771000 Sanitary paper products, 39514400 Automatic towel dispensers
5. Lot
Lot: LOT-0000