2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SUBSKRYPCJI OPROGRAMOWANIA KLASY EDR/AV DO OCHRONY STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW NA 36 MIESIĘCY Z WDROŻENIEM WRAZ Z USŁUGĄ WSPARCIA DLA ROZWIĄZANIA TYPU SIEM
Beschreibung: DOSTAWA SUBSKRYPCJI OPROGRAMOWANIA KLASY EDR/AV DO OCHRONY STACJI ROBOCZYCH I SERWERÓW NA 36 MIESIĘCY Z WDROŻENIEM WRAZ Z USŁUGĄ WSPARCIA DLA ROZWIĄZANIA TYPU SIEM
Interne Kennung: 73/DIN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001