482355-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Werbeverwaltung – Zajištění informovanosti veřejnosti prostřednictvím tištěných, elektronických a outdoorových médií
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění informovanosti veřejnosti prostřednictvím tištěných, elektronických a outdoorových médií
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, přičemž předmětem rámcové dohody je zajištění informačních a propagačních kampaní programů administrovaných zadavatelem, a to jak v České republice, tak v zahraničí, včetně zajištění nákupu mediálního prostoru ve všech relevantních typech médií. Jedná se zejména o nákup mediálního prostoru ve všech typech médií (on-line, tištěných outdoor, školy, kina, televize, rozhlas apod.) pro umístění informačních sdělení dle požadavků zadavatele. Součástí předmětu plnění jsou kromě nákupu mediálního prostoru také mediální služby včetně plánování, nákupu a vyhodnocení mediálních kampaní, včetně práce s online kanály a optimalizace kampaní na základě výkonu.
Interne KennungDZS/2026/01740
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody spočívající ve sjednání inflační doložky za podmínek specifikovaných v ustanovení tohoto článku. S ohledem na aktuální situaci a střednědobý výhled týkající se inflačního vývoje se smluvní strany dohodly, že dodavatel je oprávněn upravit výši jednotkových cen podle této rámcové dohody s účinností od 1. března každého kalendářního roku trvání této rámcové dohody (poprvé tedy k 01.03.2027) o meziroční přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok (dále jen „míra inflace“). Dodavatel je oprávněn zvýšit ceny podle předchozího odstavce pouze v případě, že míra inflace zjištěná podle příslušného indexu přesáhne 5 % (např. činí-li meziroční přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen 6,5 %, je dodavatel oprávněn zvýšit ceny o 6,5 %). Dodavatel je v každém kalendářním roce oprávněn zvýšit cenu podle předchozího odstavce nejvýše o 18 %, a to i v případě, že míra inflace zjištěná podle příslušného indexu inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Pro vyloučení případných pochybností se smluvní strany výslovně dohodly, že v případě záporné míry inflace se jednotkové ceny nesnižují. 2. Zadavatel je oprávněn v souladu s ust. § 100 odst. 1 zákona a realizovaným zadávacím řízením poptávat i jiné služby obdobného charakteru jako je předmět plnění rámcové dohody, které nejsou v rámcové dohodě, resp. jejích přílohách, uvedené, a to na základě písemné výzvy/dotazu objednatele formou e-mailu. Dodavatel zašle objednateli v dohodnuté lhůtě, jinak ve lhůtě 10 pracovních dní od obdržení výzvy/ dotazu, cenovou kalkulaci požadovaných služeb, bude-li schopen je nabídnout. Kalkulaci dodavatel provede v souladu se specifikací nákupu nedefinovaných reklamních služeb v Příloze č. 2 rámcové dohody – Položkový rozpočet