2. Verfahren
Verfahren
Titel: PTK_Stude proveditelnosti protipovodňové ochrany města Jičína a související rozvojové studie území u řeky Cidliny
Beschreibung: Město Jičín připravuje zadání jedné veřejné zakázky na zpracování následujících vzájemně provázaných studií: Studie proveditelnosti protipovodňové ochrany města Jičína v úseku řeky Cidliny ř. km 75,2–73,25; Studie č.1 - Rekonstrukce silničního mostu na řece Cidlině ul. Na Tobolce, lávky u zimního stadiónu a lávky Na Hrádku; Studie č.2 - Rekonstrukce silničního mostu na řece Cidlině ul. Na Tobolce, lávky u zimního stadiónu a lávky Na Hrádku; Studie č.3 – Jičín – Parkoviště Na Tobolce. Řešené území je dáno staničením řeky Cidliny ř.km 75,2 – ř.km 73,25 (možno zpřesnit dle projektové dokumentace), cca 5,2 ha. Studie proveditelnosti protipovodňové ochrany bude navazovat na dříve zpracované podklady města a bude zahrnovat zejména variantní návrh protipovodňových opatření, hydrotechnické posouzení, návrh technického řešení, potřebné průzkumy, analýzu povodňových rizik, posouzení vlivů na životní prostředí, majetkoprávní a technické vazby a ekonomické vyhodnocení navržených opatření. Všechny uvedené studie budou zpracovány jako vzájemně koordinovaný celek s cílem navrhnout komplexní řešení protipovodňové ochrany, dopravní infrastruktury, veřejného prostoru a rozvoje území podél řeky Cidliny. Součástí plnění budou rovněž potřebné průzkumy, projednání s dotčenými orgány a správci
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Studie proveditelnosti protipovodňové ochrany města Jičína a související rozvojové studie území u řeky Cidliny
Beschreibung: Město Jičín připravuje zadání jedné veřejné zakázky na zpracování následujících vzájemně provázaných studií: Studie proveditelnosti protipovodňové ochrany města Jičína v úseku řeky Cidliny ř. km 75,2–73,25; Studie č.1 - Rekonstrukce silničního mostu na řece Cidlině ul. Na Tobolce, lávky u zimního stadiónu a lávky Na Hrádku; Studie č.2 - Rekonstrukce silničního mostu na řece Cidlině ul. Na Tobolce, lávky u zimního stadiónu a lávky Na Hrádku; Studie č.3 – Jičín – Parkoviště Na Tobolce. Řešené území je dáno staničením řeky Cidliny ř.km 75,2 – ř.km 73,25 (možno zpřesnit dle projektové dokumentace), cca 5,2 ha. Studie proveditelnosti protipovodňové ochrany bude navazovat na dříve zpracované podklady města a bude zahrnovat zejména variantní návrh protipovodňových opatření, hydrotechnické posouzení, návrh technického řešení, potřebné průzkumy, analýzu povodňových rizik, posouzení vlivů na životní prostředí, majetkoprávní a technické vazby a ekonomické vyhodnocení navržených opatření. Všechny uvedené studie budou zpracovány jako vzájemně koordinovaný celek s cílem navrhnout komplexní řešení protipovodňové ochrany, dopravní infrastruktury, veřejného prostoru a rozvoje území podél řeky Cidliny. Součástí plnění budou rovněž potřebné průzkumy, projednání s dotčenými orgány a správci sítí, pracovní jednání se zadavatelem, veřejná prezentace návrhů a zpracování vizualizací.