2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding hybride clouddiensten, netwerkinfrastructuur en ondersteuning en onderhoud
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende dimensies: • Hybride clouddiensten • Netwerkinfrastructuur • Onderhoud en ondersteuning Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Gegadigde te selecteren en contracteren voor het leveren van digitale werkplekdiensten en cloud, beheer en inrichting van de netwerkinfrastructuur en ondersteuning en onderhoud gedurende een initiële periode van vier (4) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van vijf (5) keer één (1) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt -gebaseerd op een looptijd van negen (9) jaar- een indicatieve opdrachtwaarde van circa € 5.500.000,00 exclusief btw bestaande uit: • € 325.000,00 voor de eenmalige kosten; • € 575.000,00 aan jaarlijkse kosten. Let op: Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Aanmelden op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan digitale werkplekdiensten en cloud, netwerkinfrastructuur en ondersteuning en onderhoud. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Gegadigde vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt in ieder geval ten aanzien van: 1. Implementatie en beheer van Microsoft Teams, SharePoint, etc 2. Implementatie en beheer van Microsoft Viva, Fabric, Microsoft Platform, Dynamics 365 3. Leveren van netwerkapparatuur. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale de hieronder genoemde opdrachtwaarden. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.