2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de furnizare echipamente medicale ATI
Beschreibung: Contract de furnizare echipamente medicale ATI
Interne Kennung: 4240898_2026_11.2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ECOGRAFE
Beschreibung: Cantitatile se regasesc si in caietul de sarcini si Tabelul, incarcate in documentatia de atribuire - sectiunea “Documente atasate ce compun Documentatia de Atribuire”
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ECHIPAMENTE MONITORIZARE SI INTERVENTII PACIENTI - ATI
Interne Kennung: 2