2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na rzecz Izb Administracji Skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część I obejmuje dostawę energii elektrycznej w roku 2026, natomiast Część II w roku 2027.
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.31.2024.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający wyznaczony – Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku, działa w niniejszym postępowaniu w imieniu własnym i na swoją rzecz oraz na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, Izby Administracji Skarbowej w Kielcach, Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, Izby Administracji Skarbowej w Łodzi, Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, Izby Administracji Skarbowej w Opolu, Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie, Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze oraz Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości, w związku z art. 40 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej: Ustawa) oraz na podstawie Zarządzenia Ministra Finansów z dnia 12 września 2024 r. w sprawie wyznaczenia Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz udzielenia zamówienia publicznego na dostawę energii elektrycznej na rzecz izb administracji skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości. 2. Zamawiający wyznaczony informuje, że na podstawie art. 257 Ustawy, może unieważnić postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzają przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną im przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej na rzecz Izb Administracji Skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości - Część I.
Beschreibung: Część I – zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej w terminie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uzależniają możliwość skorzystania z prawa opcji od zmiany ilości punktów poboru energii elektrycznej lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w Załączniku nr 1A do SWZ. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiających, z którego mogą, ale nie muszą skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez danego Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji - 10% zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej na rzecz Izb Administracji Skarbowej, Krajowej Informacji Skarbowej i Krajowej Szkoły Skarbowości - Część II.
Beschreibung: Część II – zamówienie obejmuje dostawę energii elektrycznej w terminie od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r.
Interne Kennung: 2201-ILZ.260.31.2024
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uzależniają możliwość skorzystania z prawa opcji od zmiany ilości punktów poboru energii elektrycznej lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w Załączniku nr 1B do SWZ. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiających, z którego mogą, ale nie muszą skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez danego Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Prawo opcji - 10% zamówienia podstawowego.