See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych podzielona na 2 zadania: zadanie 1 – dostawa artykułów żywnościowych; zadanie 2 – dostawa świeżych warzyw i owoców.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do magazynu żywnościowego Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie, podzielonych na 2 zadania, z czego pierwsze zadanie – dostawa artykułów żywnościowych podzielone jest na 17 pakietów, oraz drugie zadanie dotyczy dostawy świeżych warzyw i owoców. Zadanie 1 - dostawa artykułów żywnościowych: a. Pakiet 1 – artykuły spożywcze różne w małych opakowaniach; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00. b. Pakiet 2 – mięso świeże; Dostarczane mięso musi być świeże, niemrożone. Powierzchnia mięsa musi być czysta, gładka, niezakrwawiona, niepostrzępiona, posiadać zapach charakterystyczny dla mięsa świeżego, bez oznak rozpoczynającego się psucia. Dostarczone mięso musi być przebadane weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości. c. Pakiet 3 – świeży drób; Dostarczony drób musi być świeży, niemrożony. Powierzchnia drobiu musi być czysta, gładka, niezakrwawiona, niepostrzępiona, posiadać zapach charakterystyczny dla drobiu świeżego, bez oznak rozpoczynającego się psucia. Dostarczony drób musi być przebadany weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości. d. Pakiet 4 – świeże wędliny; Dostarczone wędliny muszą być świeże, niemrożone. Wędliny powinny zawierać jak najmniejszą zawartość tłuszczu oraz nie rozpadać się podczas krojenia. Dostarczone wędliny muszą być przebadane weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu. Powinny odbywać się specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Dostawa przedmiotu zamówienia musi odbywać się w czystych, zabezpieczających towar przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami opakowaniach posiadających dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości. e. Pakiet 5 – przetwory drobiowe; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, dostawa odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać świadectwo jakości towaru oraz dokument HDI. Szczegółowy opis pakietu 5 w tym opis asortymentowo ilościowy stanowi zał. nr 2e. f. Pakiet 6 – jaja świeże; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa raz w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00. Pakowane po 30 szt. w wytłaczankach – nie foliowane. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać dokument HDI. g. Pakiet 7 – produkty przemiału ziarna; Zamówienie obejmuje dostawy w/g asortymentu, dostawa odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8..00 do 10.00. h. Pakiet 8 – oleje i tłuszcze; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, i. Pakiet 9 – warzywa kwaszone; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, j. Pakiet 10 – miód i przetwory owocowe; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, k. Pakiet 11 – artykuły spożywcze różne w dużych opakowaniach; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, l. Pakiet 12 – warzywa konserwowe w słoikach lub puszkach; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00. m. Pakiet 13 – makarony; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00. n. Pakiet 14 – cytrusy Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy (wraz z rozładunkiem do pomieszczeń magazynu żywnościowego Zamawiającego) pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 9:00. o. Pakiet 15 – ryby i przetwory rybne; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa raz w tygodniu (poniedziałek i czwartek) w godzinach od 8.00 do 10.00. p. Pakiet 16 – pieczywo i wyroby piekarskie; Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy sześć razy w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 7.00 r. Pakiet 17 – masło, mleko i przetwory mleczne. Zamówienie obejmuje dostawy w/g asortymentu, dostawa transportem wykonawcy od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00 do 6.00. 2. Zadanie 2 - dostawa świeżych warzyw i owoców: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy (wraz z rozładunkiem do pomieszczeń magazynu żywnościowego Zamawiającego) pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie: rano w godz.8.00-9.00 warzywa i owoce i 12.00 -13.00 ziemniaki. W poniedziałki dodatkowa dostawa warzyw i owoców o godzinie 6.00.Zamówienie obejmuje dwa okresy dostawy: od XI do V i od VI do X.
Interne Kennung: ZP/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222200 Zitrusfrüchte, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Artykuły spożywcze różne w małych opakowaniach;
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, w dni uzgodnione z Zamawiającym
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Mięso świeże;
Beschreibung: Dostarczane mięso musi być świeże, niemrożone. Powierzchnia mięsa musi być czysta, gładka, niezakrwawiona, niepostrzępiona, posiadać zapach charakterystyczny dla mięsa świeżego, bez oznak rozpoczynającego się psucia. Dostarczone mięso musi być przebadane weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Dostawa przedmiotu zamówienia musi odbywać się w czystych, zabezpieczających towar przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami opakowaniach posiadających dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości.
Interne Kennung: Pakiet II
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Świeży drób
Beschreibung: czysta, gładka, niezakrwawiona, niepostrzępiona, posiadać zapach charakterystyczny dla drobiu świeżego, bez oznak rozpoczynającego się psucia. Dostarczony drób musi być przebadany weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Dostawa przedmiotu zamówienia musi odbywać się w czystych, zabezpieczających towar przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami opakowaniach posiadających dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0004
Titel: Świeże wędliny
Beschreibung: Dostarczone wędliny muszą być świeże, niemrożone. Wędliny powinny zawierać jak najmniejszą zawartość tłuszczu oraz nie rozpadać się podczas krojenia. Dostarczone wędliny muszą być przebadane weterynaryjnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu. Powinny odbywać się specjalistycznym transportem wykonawcy przystosowanym do przewozu żywności, spełniającym wymagania sanitarno-epidemiologiczne, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dostawa towaru dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) od 8.00 do 10.00. Dostawa przedmiotu zamówienia musi odbywać się w czystych, zabezpieczających towar przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami opakowaniach posiadających dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać Handlowy Dokument Identyfikacyjny (HDI) oraz świadectwo jakości.
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0005
Titel: Przetwory drobiowe
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, dostawa odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, w dni uzgodnione z Zamawiającym. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać świadectwo jakości towaru oraz dokument HDI.
Interne Kennung: Pakiet V
Los: LOT-0006
Titel: Jaja świeże
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa raz w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, w dni uzgodnione z Zamawiającym. Pakowane po 30 szt. w wytłaczankach – nie foliowane. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać dokument HDI.
Interne Kennung: Pakiet VI
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Titel: Produkty przemiału ziarna;
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy w/g asortymentu, dostawa odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8..00 do 10.00, w dni uzgodnione z Zamawiającym.
Interne Kennung: Pakiet VII
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0008
Titel: Oleje i tłuszcze;
Interne Kennung: Pakiet VIII
Haupteinstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
Los: LOT-0009
Titel: Warzywa kwaszone
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa razy w tygodniu w godzinach od 8.00 do 10.00, w dni uzgodnione z Zamawiającym.
Interne Kennung: Pakiet IX
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: Miód i przetwory owocowe;
Interne Kennung: Pakiet X
Los: LOT-0011
Titel: Artykuły spożywcze różne w dużych opakowaniach
Interne Kennung: Pakiet XI
Los: LOT-0012
Titel: Warzywa konserwowe w słoikach lub puszkach
Interne Kennung: Pakiet XII
Los: LOT-0013
Titel: Makarony
Interne Kennung: Pakiet XIII
Los: LOT-0014
Titel: Cytrusy
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy (wraz z rozładunkiem do pomieszczeń magazynu żywnościowego Zamawiającego) pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 9:00.
Interne Kennung: Pakiet XIV
Haupteinstufung (cpv): 03222200 Zitrusfrüchte
Los: LOT-0015
Titel: Ryby i przetwory rybne
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy dwa raz w tygodniu (poniedziałek i czwartek) w godzinach od 8.00 do 10.00. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać dokument HDI.
Interne Kennung: Pakiet XV
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0016
Titel: Pieczywo i wyroby piekarskie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy sześć razy w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 7.00.
Interne Kennung: Pakiet XVI
Los: LOT-0017
Titel: Masło, mleko i przetwory mleczne
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy w/g asortymentu, dostawa transportem wykonawcy od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00 do 6.00. Każda partia dostarczonego towaru musi posiadać świadectwo jakości towaru HDI.
Interne Kennung: Pakiet XVII
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa świeżych warzyw i owoców
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawy wg asortymentu, odpowiednim transportem wykonawcy (wraz z rozładunkiem do pomieszczeń magazynu żywnościowego Zamawiającego) pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie: rano w godz.8.00-9.00 warzywa i owoce i 12.00 -13.00 ziemniaki. W poniedziałki dodatkowa dostawa warzyw i owoców o godzinie 6.00.Zamówienie obejmuje dwa okresy dostawy: od listopada do maja i od czerwca do października.
Interne Kennung: Zadanie 2