See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Městec a Ostrov Část 1: Komplexní pozemkové úpravy Městec Část 2: Komplexní pozemkové úpravy Ostrov
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování návrhů 2 komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálních územích Městec (včetně části katastrálních území Chroustovice a Turov nad Loučnou) a Ostrov, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: SP9462/2019-544101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Městec
Beschreibung: Předmětem této části plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování návrhu komplexní pozemkové úpravy (dále jen „KoPÚ“) v katastrálních územích Městec (včetně části katastrálních území Chroustovice a Turov nad Loučnou), včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Ostrov
Beschreibung: Předmětem plnění této části nadlimitní veřejné zakázky na služby je zpracování návrhu komplexních pozemkové úpravy (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Městec (včetně části katastrálních území Ostrov, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“).
Interne Kennung: část 2