See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 19/ZP/26 USŁUGA POLEGAJĄCA NA WYWOZIE I UTYLIZACJI NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH Z TERENÓW KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH ADMNISTROWANYCH PRZEZ 31 WOG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu nieczystości płynnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych. • zadanie nr 1 – odbiór nieczystości płynnych Tomaszów Mazowiecki, Nowy Glinnik • zadanie nr 2 – odbiór nieczystości płynnych Gałkówek, Regny • zadanie nr 3 – odbiór nieczystości płynnych Kutno • zadanie nr 4 – odbiór nieczystości płynnych Zgierz, Jeżewo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór nieczystości płynnych - Tomaszów Mazowiecki, Nowy Glinnik
Beschreibung: Usługa wywozu nieczystości płynnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Tomaszowie Mazowieckim oraz Nowym Glinniku celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w załączniku nr 1 do umowy maksymalnie do 60% wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji zwiększenia potrzeb kompleksów wojskowych, określonych w załączniku nr 1 do umowy, przekazania Zamawiającemu dodatkowego kompleksu do administrowania, bądź zwiększenia częstotliwości odbioru nieczystości płynnych w sytuacjach niemożliwych do przewidzenia (tj. ćwiczenia, szkolenia, kursy, wcielenia, mobilizacja oraz działania wojenne) w trakcie trwania niniejszej umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór nieczystości płynnych- Gałkówek, Regny
Beschreibung: Usługa wywozu nieczystości płynnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gałkówku i Regnach celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór nieczystości płynnych- Kutno
Beschreibung: Usługa wywozu nieczystości płynnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Kutnie celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych.
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór nieczystości płynnych- Zgierz, Jeżewo
Beschreibung: Usługa wywozu nieczystości płynnych z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zgierzu oraz Jeżewie celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych.