See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace přístrojového vybavení akutních oddělení Masarykovy nemocnice Rakovník s.r.o.
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Infuzní pumpa (7 ks), - Injekční dávkovač (7 ks), - Sprchovací křeslo (3 ks), - Rotační mikrotom (1 ks), - Řídící ohřívací jednotka (3 ks), - Opětovně použitelné ohřívací matrace (3 ks), - Opětovně použitelné ohřívací přikrývky (4 ks), - Teplotní čidla (3 ks), - CTG pro dvojčata s vysokou citlivostí sond, včetně monitorace matky (2 ks), - Centrální monitorovací stanice ke kardiotokografům (1 ks), - Operační hysteroskop (1 ks), - Semirigidní ureteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33193120 Rollstühle, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33162100 OP-Ausrüstung, 33123230 Kardiografen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Rotační mikrotom s retrakcí a příslušenstvím
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Rotační mikrotom (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1c
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0001
Titel: Infuzní technika
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Infuzní pumpa (7 ks), - Injekční dávkovač (7 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0007
Titel: Ureteroskop
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Semirigidní ureteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1g
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0002
Titel: Sprchovací křeslo
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Sprchovací křeslo (3 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1b
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193120 Rollstühle
Los: LOT-0004
Titel: Systém intraoperačního ohřevu pacienta
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Řídící ohřívací jednotka (3 ks), - Opětovně použitelné ohřívací matrace (3 ks), - Opětovně použitelné ohřívací přikrývky (4 ks), - Teplotní čidla (3 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1d
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Bezdrátový kardiotokograf s příslušenstvím a monitorem
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - CTG pro dvojčata s vysokou citlivostí sond, včetně monitorace matky (2 ks), - Centrální monitorovací stanice ke kardiotokografům (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1e
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
Los: LOT-0006
Titel: Hysteroskop
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: - Operační hysteroskop (1 ks), a to vše v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: MNR/2026/1f
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168100 Endoskopen