See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowóz i odwóz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna podczas przejazdu – część 2” - zamówienie podobne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna. a) Trasa 1 Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Chorzowie, ul. Czysta 7. b) Trasa 2 Niepubliczne Przedszkole Logopedyczne "LOGUŚ" z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Zachodnia 1. c) Trasa 3 Niepubliczne Przedszkole Sowia 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Sowia 5; Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "PRZYJAZNY ZAKĄTEK" w Siemianowicach Śląskich, ul. Marii Dąbrowskiej 4; EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Olimpijska 3. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dodatku nr 4 do INDPP oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Dodatku nr 5 do INDPP).
Vorherige Bekanntmachung: 391787-2025
Interne Kennung: SE.271.5.2025, ZP.rp.31.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów z terenu Siemianowic Śląskich do/z placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna. a) Trasa 1 Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Chorzowie, ul. Czysta 7. b) Trasa 2 Niepubliczne Przedszkole Logopedyczne "LOGUŚ" z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Zachodnia 1. c) Trasa 3 Niepubliczne Przedszkole Sowia 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Sowia 5; Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "PRZYJAZNY ZAKĄTEK" w Siemianowicach Śląskich, ul. Marii Dąbrowskiej 4; EJBISI Przedszkole Lingwistyczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Siemianowicach Śląskich, ul. Olimpijska 3. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Dodatku nr 4 do INDPP oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Dodatku nr 5 do INDPP). 1.3 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy (Dodatku nr 5 do INDPP). 1.4 Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 1.5. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa art. 100 ust. 1 Pzp. 1.6. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp. 1.7. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp.