2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace elektronické zdravotní dokumentace a posílení interoperability FNKV
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu modernizovaného nemocničního informačního systému (dále také jen „NIS“) v prostředí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, a to včetně provedení integračních prací, provedení migrace dat z nahrazovaných systémů, zaškolení, dodání potřebných licencí a zpracování a dodání projektové, technickoprovozní a uživatelské dokumentace a dodávka a rozšíření služeb technické podpory a rozvoje. Předmět dodávky a implementace NIS je blíže specifikován v návrhu Smlouvy o modernizaci NIS (smlouvy o dílo), který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace, a Technické specifikace NIS, která je přílohou č. 7 zadávací dokumentace (dále jen „Technická specifikace“). Předmět plnění v podobě služeb technické podpory a rozvoje je blíže specifikován v návrhu Servisní smlouvy, která je přílohou č. 4 zadávací dokumentace. Servisní smlouva bude uzavřena na dobu 5 let od Zahájení rutinního provozu dle Smlouvy o modernizaci NIS. S jedním vybraným dodavatelem bude uzavřena Smlouva o modernizaci NIS a Servisní smlouva.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Implementace elektronické zdravotní dokumentace a posílení interoperability FNKV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 48814400 Klinisches Informationssystem, 72253200 Systemunterstützung