4826-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego w trybie bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług
Beschreibung: Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy a) określenie rodzaj transportu: transport drogowy, przewozy autobusowe b) określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Choszczeńskiego, dla której Powiat Choszczeński jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego trybie bezpośredniego zawarcia umowy oświadczenie usług