2. Verfahren
Verfahren
Titel: Logistický informačný systém vrátane súvisiacich služieb
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie Logistického informačného systému (ďalej aj „LIS SP“) a poskytovania podporných a ďalších služieb pre zabezpečenie jeho riadnej prevádzky. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky poskytnutia predmetu zákazky a v ostatných dokumentoch, týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 05/VS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zmluva sa uzavrie na dobu určitú na obdobie do uplynutia doby trvania podporných služieb, t. j. 48 mesiacov odo dňa dodania LIS SP. Obstarávateľ je oprávnený najneskôr 3 mesiace pred skončením platnosti Zmluvy písomne požiadať poskytovateľa o predĺženie doby poskytovania podporných služieb a služieb nad rámec podporných služieb, pričom poskytovateľ je povinný žiadosti obstarávateľa vyhovieť a uzatvoriť s ním najneskôr do skončenia platnosti Zmluvy písomný dodatok k Zmluve, ktorou sa predĺži doba poskytovania podporných služieb a služieb nad rámec podporných služieb o 24 mesiacov. Uplatnením opcie vzniká poskytovateľovi povinnosť poskytovať podporné služby a služby nad rámec podporných služieb za nezmenených podmienok počas tu stanovenej doby.