2. Verfahren
Verfahren
Titel: MŠMT - Datové úložiště a zálohovací zařízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou: a) dodávka diskového pole v HA (High Availability), b) dodávka řešení pro ukládání záloh, c) dodávka příslušenství, d) implementace a servisní zajištění provozu pro dodaná řešení; implementace a servisní zajištění provozu zahrnuje instalaci, implementaci, kompletní uvedení do plného provozu (včetně zajištění a dodání veškerého potřebného materiálu, komponent, licencí, práce atd.) a zaškolení obsluhy pro nové řešení. Součástí předmětu plnění jsou služby podpory veškerého software (softwarová podpora – maintenance) a služby technické podpory výrobce na veškerý dodaný hardware (hardwarová podpora), které jsou blíže a podrobně popsány v příloze č. 1 Smlouvy s názvem Technická specifikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72910000 Computer-Backup-Dienste, 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou: a) dodávka diskového pole v HA (High Availability), b) dodávka řešení pro ukládání záloh, c) dodávka příslušenství, d) implementace a servisní zajištění provozu pro dodaná řešení; implementace a servisní zajištění provozu zahrnuje instalaci, implementaci, kompletní uvedení do plného provozu (včetně zajištění a dodání veškerého potřebného materiálu, komponent, licencí, práce atd.) a zaškolení obsluhy pro nové řešení. 1.2. Součástí předmětu plnění jsou služby podpory veškerého software (softwarová podpora – maintenance) a služby technické podpory výrobce na veškerý dodaný hardware (hardwarová podpora), které jsou blíže a podrobně popsány v příloze č. 1 Smlouvy s názvem Technická specifikace.
Interne Kennung: 11070/2026-2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ změnu závazku ze smlouvy (dále jen VZZ). Výše vyhrazené změny závazku činí 14.509.316,57 Kč bez DPH. Pokud v době účinnosti Smlouvy dojde k situaci, kdy zadavatel naplní více než 80 % kapacity, případně pokud se bude vytíženost pohybovat nepřetržitě po dobu minimálně 3 dnů nad hranicí 80 % maximálního výkonu řešení, dodaného v rámci plnění této veřejné zakázky (tj. diskového pole, nebo řešení pro ukládání záloh), je zadavatel oprávněn v rámci VZZ realizovat dodávku kapacitního a výkonnostního rozšíření dodaného řešení, a to včetně podpory, rozšířené záruky a licencí. Výše uvedené platí i pro případy, kdy bude zadavatel důvodně předpokládat (například změna zákonů a tím i rozsahu zpracovávaných dat) dosažení uvedených hodnot využití kapacity či vytíženosti, nebo bude potřeba zajistit kompatibilitu v souvislosti s obnovou nebo doplněním výpočetního výkonu, a to vše v rámci doby účinnosti Smlouvy.