2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup układu wirującego wentylatora typu: SAF 50/25-1 dla pracy Instalacji Odsiarczania Spalin zabudowanych na blokach energetycznych 8, 10, 11, 12 w PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa układu wirującego wraz z łopatkami wentylatora wspomagającego IOS typ: SAF 50/25-1 zabudowanego na bloku nr 8, 10, 11, 12 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/06641/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42522100 Teile für Ventilatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup układu wirującego wentylatora typu: SAF 50/25-1 dla pracy Instalacji Odsiarczania Spalin zabudowanych na blokach energetycznych 8, 10, 11, 12 w PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE