2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: Het leveren, monteren, plaatsen, aansluiten en gebruiksklaar (= op de juiste plek in de juiste ruimte door de gebruiker direct kunnen gebruiken van de meubelstukken) opleveren van het meubilair in alle scholen en het bestuurskantoor van de stichting. Het leveren van meubilair voor 16 basisscholen en het bestuurskantoor.
Interne Kennung: PRJ-2603003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Stichting IJmare is voornemens om een raamovereenkomst aan te gaan met één leverancier voor het leveren, monteren, plaatsen, aansluiten en gebruiksklaar (= op de juiste plek in de juiste ruimte door de gebruiker direct kunnen gebruiken van de installaties) opleveren van het meubilair in alle scholen en het bestuurskantoor van de stichting conform de eisen die in de aanbestedingsdocumenten zijn vermeld.
482632-2026 - Competition
Netherlands – Furniture – Meubilair
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Meubilair
Internal identifier: PRJ-2603003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: