See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SYSTÉM KONTROLY VSTUPŮ IMA - K4 A SOUVISEJÍCÍ DODÁVKY A SLUŽBY
Beschreibung: Předmětem rámcové dohody je: -dodat kupujícímu na základě dílčích smluv za podmínek touto smlouvou dále stanovených zboží - HW včetně komplexní implementace systému kontroly vstupu IMA - K4 ) a převést na kupujícího vlastnické právo ke zboží, - -poskytnout kupujícímu na základě dílčích smluv za podmínek touto smlouvou dále stanovených údržbu, servis a podporu HW a SW, včetně implementace nových SW prvků, úpravu stávajících a souvisejících služeb systému kontroly vstupu IMA - K4, a -provádět pro kupujícího technickou péči na systémech kontroly vstupu instalovaných jako součást fyzické ochrany v objektech Skupiny ČEZ za účelem zajišťování jejich provozuschopnosti -poskytnout kupujícímu na základě dílčích smluv za podmínek touto smlouvou dále stanovených oprávnění k výkonu práva užít softwarový produkt prodávajícího.
Vorherige Bekanntmachung: 51643-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1