See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: herinrichting kruispunten N41/Heimolen en N41/N70: aanstellen ontwerper
Beschreibung: VITAZ plant de bouw van een nieuwe ziekenhuiscampus op de site Neerkouter, gelegen langs de N41. Op basis van een eerder uitgevoerde mobiliteitsstudie is vastgesteld dat ingrijpende infrastructurele aanpassingen aan de N41 noodzakelijk zijn om een veilige en vlotte bereikbaarheid te garanderen. Scope van de studieopdracht De opdracht omvat onder meer: • Heraanleg kruispunt N41 – Heimolenstraat, inclusief de aanleg van een onderdoorgang voor fietsers en voetgangers onder de N41 ter hoogte van de Heimolenstraat. • Heraanleg kruispunt N41 – N70, met optimalisatie van de verkeersafwikkeling. • Herinrichting van de N41 tussen de Heimolenstraat en de afrit naar de N70. • Aanleg van bijkomende fietsinfrastructuur in de directe omgeving en aansluitend op de ziekenhuiscampus, waaronder: o Verbinding naar de Smisstraat. o Verbinding met de Dommeldreef
Interne Kennung: PPP009-3596/6312/2026/008so
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/008so_1