2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en plaatsing Abri's
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren en plaatsen van Abri's. De leverancier dient op basis van in het Programma van Eisen verstrekte gegevens Abri's te leveren en plaatsen op de aangegeven locaties. Ht betreft het leveren en plaatsen van 15 abri's.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1